DELONGHI ESPRESSO ECAM 220.60.B
Kód: AGDDLOEXP0301Podrobný popis
DELONGHI ESPRESSO ECAM 220.60.B| Kapacita vodného zásobníka | 1,8 L |
| Nastaviteľná sila kávy | Áno |
| Počet nastavení mlynčeka | 5 |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Nastaviteľný mlynček | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu | Kombinovaný kávovar |
| Systém horúcej vody | Áno |
| Typ mlynčeka | Keramický mlynček |
| Vstavaný napeňovač mlieka | Áno |
| Typ náplne kávy | Kávové zrná |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 250 g |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Vstavaný mlynček | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak | 15 bar |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Hmotnosť | 8,8 kg |
| Príkon | 1450 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Farba | Čierna |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Upozornenia | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care., Risk of electric shock. |
| Príprava cappuccina | Áno |
| Výroba latte | Áno |
| Príprava kávy | Áno |
| Príprava espressa | Áno |
| Viac nápojov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| EAN: | 8004399027220 |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,8 L |
| Nastaviteľná sila kávy: | Áno |
| Počet nastavení mlynčeka: | 5 |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Nastaviteľný mlynček: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Typ produktu: | Kombinovaný kávovar |
| Systém horúcej vody: | Áno |
| Typ mlynčeka: | Keramický mlynček |
| Vstavaný napeňovač mlieka: | Áno |
| Typ náplne kávy: | Kávové zrná |
| Kapacita nádoby na kávové zrná: | 250 g |
| Nádrž na uvarenú kávu: | Pohár |
| Vstavaný mlynček: | Áno |
| Maximálny prevádzkový tlak: | 15 bar |
| Výška: | 350 mm |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Hmotnosť: | 8,8 kg |
| Príkon: | 1450 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Farba: | Čierna |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use the equipment in a damp or wet environment to avoid risk of electric shock., Unit may contain hot liquids under pressure - use with care., Risk of electric shock. |
| Príprava cappuccina: | Áno |
| Výroba latte: | Áno |
| Príprava kávy: | Áno |
| Príprava espressa: | Áno |
| Viac nápojov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
