Kávovar DeLonghi ECAM 220.30.SB
Kód: AGDDLOEXP0320Podrobný popis
Kávovar DeLonghi ECAM 220.30.SB| Typ mlynčeka | Mlynček z nehrdzavejúcej ocele |
| Nastaviteľné množstvo vody | Áno |
| Typ náplne kávy | Kávové zrná, Mletá káva |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 250 g |
| 2 šálky naraz | yes |
| Nastavenie tvrdosti vody | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,8 L |
| Typ kávovaru | Plne automatické |
| Maximálny prevádzkový tlak | 15 bar |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Vodný filter | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Nastaviteľný mlynček | Áno |
| Typ produktu | Espresso stroj |
| Vstavaný napeňovač mlieka | Áno |
| Ohrievač šálky | Áno |
| Vstavaný mlynček | Áno |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Hmotnosť | 8,9 kg |
| Celková spotreba | 1450 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Vymeniteľný prekvapkávací zásobník | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Výroba lunga | Áno |
| Príprava cappuccina | Áno |
| Výroba latte macchiato | Áno |
| Výroba latte | Áno |
| Príprava kávy | Áno |
| Výroba horúceho mlieka | Nie |
| Príprava espressa | Áno |
| Výroba Doppio+ | Áno |
| Výroba flat white | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| EAN: | 8004399025400 |
| Typ mlynčeka: | Mlynček z nehrdzavejúcej ocele |
| Nastaviteľné množstvo vody: | Áno |
| Typ náplne kávy: | Kávové zrná, Mletá káva |
| Kapacita nádoby na kávové zrná: | 250 g |
| 2 šálky naraz: | yes |
| Nastavenie tvrdosti vody: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,8 L |
| Typ kávovaru: | Plne automatické |
| Maximálny prevádzkový tlak: | 15 bar |
| Nádrž na uvarenú kávu: | Pohár |
| Vodný filter: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Nastaviteľný mlynček: | Áno |
| Typ produktu: | Espresso stroj |
| Vstavaný napeňovač mlieka: | Áno |
| Ohrievač šálky: | Áno |
| Vstavaný mlynček: | Áno |
| Výška: | 350 mm |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Hmotnosť: | 8,9 kg |
| Celková spotreba: | 1450 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Vymeniteľný prekvapkávací zásobník: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Výroba lunga: | Áno |
| Príprava cappuccina: | Áno |
| Výroba latte macchiato: | Áno |
| Výroba latte: | Áno |
| Príprava kávy: | Áno |
| Výroba horúceho mlieka: | Nie |
| Príprava espressa: | Áno |
| Výroba Doppio+: | Áno |
| Výroba flat white: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
