Krups Nespresso XN1005K kávovar Poloautomatické Espresso kávovar 0,7 L
Kód: AGDKRUEXP0069Podrobný popis
Krups Nespresso XN1005K kávovar Poloautomatické Espresso kávovar 0,7 L| Maximálny prevádzkový tlak | 19 bar |
| Typ kávovaru | Poloautomatické |
| Ohrievač šálky | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Typ aktivácie | Tlačidlo |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Systém horúcej vody | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,7 L |
| Kapacita v pohároch | 1 šálok |
| Typ náplne kávy | Kávová kapsula |
| Vstavaný mlynček | Nie |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Nádoba na mlieko | Nie |
| Šírka | 32,1 mm |
| Výška | 23 mm |
| Hmotnosť | 2,22 kg |
| Automatické vypnutie po (min) | 9 min |
| Príkon | 1260 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Šírka balenia | 342 mm |
| Výška balenia | 328 mm |
| Hĺbka balenia | 192 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,6 kg |
| Indikátor zanesenia vodným kameňom | Nie |
| Podsvietený vypínač | Áno |
| Vymeniteľný prekvapkávací zásobník | Áno |
| Indikátor hladiny vody v odkvapkávači | Áno |
| Farba | Červená |
| Počet nastaviteľných pozícií odkvapkávacej tácky | 2 |
| Detekcia plnej nádoby na kapsule | Nie |
| Automatické vybratie kapsule | Nie |
| Vstavaný displej | Nie |
| Senzor prázdnej nádrže | Nie |
| Nastaviteľná odkvapkávacia miska | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Príprava kávy | Áno |
| Výroba lunga | Áno |
| Príprava espressa | Áno |
| Príprava cappuccina | Nie |
| Počet programov | 2 |
| Viac nápojov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| EAN: | 010942216476 |
| Maximálny prevádzkový tlak: | 19 bar |
| Typ kávovaru: | Poloautomatické |
| Ohrievač šálky: | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Typ aktivácie: | Tlačidlo |
| Typ produktu: | Espresso kávovar |
| Systém horúcej vody: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,7 L |
| Kapacita v pohároch: | 1 šálok |
| Typ náplne kávy: | Kávová kapsula |
| Vstavaný mlynček: | Nie |
| Nádrž na uvarenú kávu: | Pohár |
| Nádoba na mlieko: | Nie |
| Šírka: | 32,1 mm |
| Výška: | 23 mm |
| Hmotnosť: | 2,22 kg |
| Automatické vypnutie po (min): | 9 min |
| Príkon: | 1260 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Šírka balenia: | 342 mm |
| Výška balenia: | 328 mm |
| Hĺbka balenia: | 192 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,6 kg |
| Indikátor zanesenia vodným kameňom: | Nie |
| Podsvietený vypínač: | Áno |
| Vymeniteľný prekvapkávací zásobník: | Áno |
| Indikátor hladiny vody v odkvapkávači: | Áno |
| Farba: | Červená |
| Počet nastaviteľných pozícií odkvapkávacej tácky: | 2 |
| Detekcia plnej nádoby na kapsule: | Nie |
| Automatické vybratie kapsule: | Nie |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Senzor prázdnej nádrže: | Nie |
| Nastaviteľná odkvapkávacia miska: | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Príprava kávy: | Áno |
| Výroba lunga: | Áno |
| Príprava espressa: | Áno |
| Príprava cappuccina: | Nie |
| Počet programov: | 2 |
| Viac nápojov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
