Bose L1 Pro 16 - prenosný lineárny systém Array s funkciou Bluetooth
Kód: NGLBSEKOL0007Podrobný popis
Bose L1 Pro 16 - prenosný lineárny systém Array s funkciou Bluetooth| Vstup AUX | Áno |
| XLR výstup | 1 |
| Výstup TRS 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Fantómová sila | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| XLR Combo vstupy | 2 |
| Vstup ToneMatch | 1 |
| Obsah balenia | Kábel SubMatch x 1, Taška x 1, Reproduktor x 1 |
| Trieda zosilňovača | D |
| Indikátor LED | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kontrola | Tlačidlá, gombík |
| Hĺbka | 456 mm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 2011 mm |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Zvukové efekty | Ozvena, EQ |
| Podporuje zvukové efekty | Áno |
| Upozornenia | Do not expose the product to prolonged moisture., Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work. |
| Frekvencia slúchadiel | 31 - 18000 Hz |
| Frekvencia prechodov | 200 Hz |
| Maximálna hodnota SPL | 124 dB |
| Počet liniek | 2 |
| Typ subwooferu | Aktívny subwoofer |
| RMS výkon basového reproduktora | 1000 W |
| High pass filter | Áno |
| Low-pass filter | Áno |
| Stredný výkon stredového reproduktora | 250 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Columns |
|---|---|
| EAN: | 017817820264 |
| Vstup AUX: | Áno |
| XLR výstup: | 1 |
| Výstup TRS 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| Fantómová sila: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| XLR Combo vstupy: | 2 |
| Vstup ToneMatch: | 1 |
| Obsah balenia: | Kábel SubMatch x 1, Taška x 1, Reproduktor x 1 |
| Trieda zosilňovača: | D |
| Indikátor LED: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kontrola: | Tlačidlá, gombík |
| Hĺbka: | 456 mm |
| Šírka: | 355 mm |
| Výška: | 2011 mm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Zvukové efekty: | Ozvena, EQ |
| Podporuje zvukové efekty: | Áno |
| Upozornenia: | Do not expose the product to prolonged moisture., Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work. |
| Frekvencia slúchadiel: | 31 - 18000 Hz |
| Frekvencia prechodov: | 200 Hz |
| Maximálna hodnota SPL: | 124 dB |
| Počet liniek: | 2 |
| Typ subwooferu: | Aktívny subwoofer |
| RMS výkon basového reproduktora: | 1000 W |
| High pass filter: | Áno |
| Low-pass filter: | Áno |
| Stredný výkon stredového reproduktora: | 250 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
