Bose L1 Pro 8 - prenosný lineárny systém Array s funkciou Bluetooth
Kód: NGLBSEKOL0006Podrobný popis
Bose L1 Pro 8 - prenosný lineárny systém Array s funkciou Bluetooth| Fantómová sila | Áno |
| XLR výstup | 1 |
| Bluetooth | Áno |
| XLR Combo vstupy | 2 |
| Výstup TRS 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Vstup AUX | Áno |
| Vstup ToneMatch | 1 |
| Obsah balenia | Reproduktor x 1, Taška x 1, Napájací kábel x 1 |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Kontrola | Tlačidlá, gombík |
| Trieda zosilňovača | D |
| Indikátor LED | Áno |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 456 mm |
| Šírka | 317 mm |
| Hmotnosť | 17,4 kg |
| Podporuje zvukové efekty | Áno |
| Zvukové efekty | EQ, Ozvena |
| Materiál | ABS, Polypropylene, Oceľ |
| Upozornenia | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
| RMS výkon basového reproduktora | 240 W |
| High pass filter | Áno |
| Počet liniek | 3 |
| Frekvencia slúchadiel | 33 - 18000 Hz |
| Low-pass filter | Áno |
| Maximálna hodnota SPL | 118 dB |
| Frekvencia prechodov | 200 Hz |
| Stredný výkon stredového reproduktora | 60 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Columns |
|---|---|
| EAN: | 017817820073 |
| Fantómová sila: | Áno |
| XLR výstup: | 1 |
| Bluetooth: | Áno |
| XLR Combo vstupy: | 2 |
| Výstup TRS 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Vstup AUX: | Áno |
| Vstup ToneMatch: | 1 |
| Obsah balenia: | Reproduktor x 1, Taška x 1, Napájací kábel x 1 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Kontrola: | Tlačidlá, gombík |
| Trieda zosilňovača: | D |
| Indikátor LED: | Áno |
| Výška: | 2000 mm |
| Hĺbka: | 456 mm |
| Šírka: | 317 mm |
| Hmotnosť: | 17,4 kg |
| Podporuje zvukové efekty: | Áno |
| Zvukové efekty: | EQ, Ozvena |
| Materiál: | ABS, Polypropylene, Oceľ |
| Upozornenia: | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
| RMS výkon basového reproduktora: | 240 W |
| High pass filter: | Áno |
| Počet liniek: | 3 |
| Frekvencia slúchadiel: | 33 - 18000 Hz |
| Low-pass filter: | Áno |
| Maximálna hodnota SPL: | 118 dB |
| Frekvencia prechodov: | 200 Hz |
| Stredný výkon stredového reproduktora: | 60 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
