Bose S1 Pro+ - aktívny bezdrôtový ozvučovací systém
Kód: NGLBSEKOL0001Podrobný popis
Bose S1 Pro+ - aktívny bezdrôtový ozvučovací systém| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet portov USB typu A | 1 |
| Výstup TRS 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Bluetooth | Áno |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 9 m |
| Vstup AUX | Áno |
| XLR výstup | 1 |
| XLR Combo vstupy | 2 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Obsah balenia | Reproduktor x 1, Napájací kábel x 1 |
| Indikátor LED | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Odolný proti vode | Nie |
| Farba | Čierna |
| Výška | 332 mm |
| Hĺbka | 279 mm |
| Šírka | 238 mm |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
| Životnosť batérie | 11 hodin |
| Typ batérie | Lítium-iónový |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Počet kanálov mixu | 3 kanály/kanálov |
| Materiál | Polypropylene, Hliník |
| Upozornenia | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
| Počet liniek | 3 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Columns |
|---|---|
| EAN: | 017817837316 |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Výstup TRS 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| Bluetooth: | Áno |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 9 m |
| Vstup AUX: | Áno |
| XLR výstup: | 1 |
| XLR Combo vstupy: | 2 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Obsah balenia: | Reproduktor x 1, Napájací kábel x 1 |
| Indikátor LED: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Odolný proti vode: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 332 mm |
| Hĺbka: | 279 mm |
| Šírka: | 238 mm |
| Hmotnosť: | 6,5 kg |
| Životnosť batérie: | 11 hodin |
| Typ batérie: | Lítium-iónový |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Počet kanálov mixu: | 3 kanály/kanálov |
| Materiál: | Polypropylene, Hliník |
| Upozornenia: | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
| Počet liniek: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
