Bose Sub1 - aktívny basový modul
Kód: NGLBSEKOL0008Podrobný popis
Bose Sub1 - aktívny basový modul| Počet portov USB typ C | 1 |
| XLR Combo vstupy | 2 |
| XLR výstup | 2 |
| Submatch Thru | Áno |
| Vstup do podzápasu | 1 |
| Obsah balenia | Reproduktor x 1, Kábel SubMatch x 1, Taška x 1 |
| RMS výkon | 480 W |
| Trieda zosilňovača | D |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 529 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 533 mm |
| Hmotnosť | 15,5 kg |
| Upozornenia | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
| Typ subwooferu | Aktívny subwoofer |
| Frekvencia prechodov | 200 Hz |
| High pass filter | Áno |
| Low-pass filter | Áno |
| Maximálna hodnota SPL | 124.6 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 32 - 250 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Columns |
|---|---|
| EAN: | 017817820165 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| XLR Combo vstupy: | 2 |
| XLR výstup: | 2 |
| Submatch Thru: | Áno |
| Vstup do podzápasu: | 1 |
| Obsah balenia: | Reproduktor x 1, Kábel SubMatch x 1, Taška x 1 |
| RMS výkon: | 480 W |
| Trieda zosilňovača: | D |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 529 mm |
| Šírka: | 260 mm |
| Výška: | 533 mm |
| Hmotnosť: | 15,5 kg |
| Upozornenia: | Avoid using the product at very high volume levels for long periods of time., Disconnect the product from the power source before carrying out any maintenance or repair work., Do not expose the product to prolonged moisture. |
| Typ subwooferu: | Aktívny subwoofer |
| Frekvencia prechodov: | 200 Hz |
| High pass filter: | Áno |
| Low-pass filter: | Áno |
| Maximálna hodnota SPL: | 124.6 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 32 - 250 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
