Adaptér externého nabíjania Pilot One Rosiwit
Kód: MCPRSIMSK0009Podrobný popis
Adaptér externého nabíjania Pilot One Rosiwit| Farba | Žltá, Čierna, Oceľ |
| Kompatibilita značky | Rosiwit |
| Typ produktu | Nabíjací adaptér |
| Kompatibilita | Pilot One Rosiwit |
| Príkon | 10 W |
| Výstupný prúd | 2 A |
| Vstupná frekvencia | 50-60 Hz |
| Upozornenia | Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment., Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Components for scrubbing and collection machines |
|---|---|
| Farba: | Žltá, Čierna, Oceľ |
| Kompatibilita značky: | Rosiwit |
| Typ produktu: | Nabíjací adaptér |
| Kompatibilita: | Pilot One Rosiwit |
| Príkon: | 10 W |
| Výstupný prúd: | 2 A |
| Vstupná frekvencia: | 50-60 Hz |
| Upozornenia: | Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment., Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
