Čistiaci robot Rosiwit SkyWalker 50 Predná valcová kefka
Kód: MCPRSIMSK0030Podrobný popis
Čistiaci robot Rosiwit SkyWalker 50 Predná valcová kefka| Pracovná šírka stieracích gúm | 680 mm |
| Schopnosť prekonávať stúpania | ≤ 8° |
| Prítlak valcovej kefky | 29 kg |
| Pracovná šírka kefiek | 495 mm |
| Rýchle schnutie | Áno |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Efektívnosť | 2000 m²/h |
| Úroveň hluku | 70 dB |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha |
| Správne použitie | Profesionálne |
| Doba chodu | 2,5 - 10 hod. |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Dĺžka | 903 mm |
| Výška | 1080 mm |
| Hmotnosť | 147 kg |
| Šírka | 676 mm |
| Nádrž na vodu (čistá) | 34 l |
| Nádrž na vodu (špinavá) | 34 l |
| Čistiaci mechanizmus | Valcová kefka |
| Svetlomety | Áno |
| Typ čistenia | Mokrý |
| Model | Drhnúci robot |
| Upozornenia | Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage., Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Components for scrubbing and collection machines |
|---|---|
| Pracovná šírka stieracích gúm: | 680 mm |
| Schopnosť prekonávať stúpania: | ≤ 8° |
| Prítlak valcovej kefky: | 29 kg |
| Pracovná šírka kefiek: | 495 mm |
| Rýchle schnutie: | Áno |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Efektívnosť: | 2000 m²/h |
| Úroveň hluku: | 70 dB |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha |
| Správne použitie: | Profesionálne |
| Doba chodu: | 2,5 - 10 hod. |
| Doba nabíjania: | 1 h |
| Dĺžka: | 903 mm |
| Výška: | 1080 mm |
| Hmotnosť: | 147 kg |
| Šírka: | 676 mm |
| Nádrž na vodu (čistá): | 34 l |
| Nádrž na vodu (špinavá): | 34 l |
| Čistiaci mechanizmus: | Valcová kefka |
| Svetlomety: | Áno |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Model: | Drhnúci robot |
| Upozornenia: | Be careful during transportation and storage to avoid mechanical damage., Always unplug the machine from the mains before carrying out maintenance or replacing components., Avoid contact of brushes with chemicals that may be harmful to health or the environment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
