Stavebnice Marioinex Mini Waffle, 206 dielov
Kód: KLOMNEKON0023Podrobný popis
Stavebnice Marioinex Mini Waffle, 206 dielov| Návod na použitie | Áno |
| Počet kusov | 206 |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Farba | Viacfarebný |
| Šírka balenia | 200 mm |
| Výška balenia | 130 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years - small parts may present a choking hazard., Use under adult supervision., Store away from fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| EAN: | 5903033908419 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Počet kusov: | 206 |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Farba: | Viacfarebný |
| Šírka balenia: | 200 mm |
| Výška balenia: | 130 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years - small parts may present a choking hazard., Use under adult supervision., Store away from fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
