Stavebnicové kocky Marioinex Mini Waffle, sada 2, 140 dielov
Kód: KLOMNEKON0032Podrobný popis
Stavebnicové kocky Marioinex Mini Waffle, sada 2, 140 dielov| Návod na použitie | Áno |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Farba | Viacfarebný |
| Počet kusov | 140 kusov |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Šírka balenia | 190 mm |
| Hĺbka balenia | 70 mm |
| Výška balenia | 170 mm |
| Upozornenia | Not suitable for children under 3 years - small parts may present a choking hazard., Use under adult supervision., Store away from fire. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| EAN: | 5903033909065 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Farba: | Viacfarebný |
| Počet kusov: | 140 kusov |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Šírka balenia: | 190 mm |
| Hĺbka balenia: | 70 mm |
| Výška balenia: | 170 mm |
| Upozornenia: | Not suitable for children under 3 years - small parts may present a choking hazard., Use under adult supervision., Store away from fire. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
