Krabička na zubnú protézu
Kód: PCOPDSPKL0001Podrobný popis
Krabička na zubnú protézu| Farba | Biela |
| Viečko | Áno |
| Model | Kolo |
| Materiál | Polypropylene, Plast |
| Hĺbka | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 60 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Containers and cases for medicines |
|---|---|
| EAN: | 4250629308490 |
| Farba: | Biela |
| Viečko: | Áno |
| Model: | Kolo |
| Materiál: | Polypropylene, Plast |
| Hĺbka: | 95 mm |
| Šírka: | 95 mm |
| Výška: | 60 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
