Konvektorový ohrievač Noveen CH9099 XXL SIZE Tuya WiFi Smart 2300 Watt
Kód: AGDOOVGKO0016Podrobný popis
Konvektorový ohrievač Noveen CH9099 XXL SIZE Tuya WiFi Smart 2300 Watt| Vykurovací výkon (min) | 1000 W |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Vykurovací výkon | 2300 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 3 |
| Model | Elektrický konvektor |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Časovač (max) | 24 h |
| Teplý vzduch | Áno |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Výška | 415 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Šírka | 690 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Systém ovládania | Aplikácia, diaľkové ovládanie, dotykový panel |
| Možnosti umiestnenia | Podlaha |
| Vstavaný displej | Áno |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Typ displeja | LCD |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
| Farba | Biela |
| Úchyty | Áno |
| Modul Tuya Smart System | Áno |
| Upozornenia | Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221623226 |
| Vykurovací výkon (min): | 1000 W |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Vykurovací výkon: | 2300 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 3 |
| Model: | Elektrický konvektor |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Časovač (max): | 24 h |
| Teplý vzduch: | Áno |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
| Výška: | 415 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Šírka: | 690 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Systém ovládania: | Aplikácia, diaľkové ovládanie, dotykový panel |
| Možnosti umiestnenia: | Podlaha |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Typ displeja: | LCD |
| Vstavaný ventilátor: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Úchyty: | Áno |
| Modul Tuya Smart System: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
