Kúpeľňový radiátor CAMRY CR 7747
Kód: AGDADLGKO0010Podrobný popis
Kúpeľňový radiátor CAMRY CR 7747| Hodiny | 24 |
| Funkcia detekcie otvoreného okna | Áno |
| Model | Kúpeľňový radiátor |
| Vodeodolný | IPX2 |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Úrovne vykurovania | 1400 W, 2000 W |
| Displej LCD | Áno |
| Rozsah teplôt vykurovania | 10 - 49°C |
| Úroveň hluku | 47,3 dB |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Časovač (max) | 12 h |
| Dĺžka šnúry | 1,48 m |
| Výška | 401 mm |
| Šírka | 328 mm |
| Hĺbka | 142 mm |
| Hmotnosť | 2,17 kg |
| Napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 2000 W |
| Vešiak na uteráky | Áno |
| Farba | Biela, Čierna |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Možnosti umiestnenia | Múr |
| Vyhrievacie teleso | Keramické |
| Základný materiál | ABS |
| Systém ovládania | Dotykové, diaľkové ovládanie |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Upozornenia | The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5905575900043 |
| Hodiny: | 24 |
| Funkcia detekcie otvoreného okna: | Áno |
| Model: | Kúpeľňový radiátor |
| Vodeodolný: | IPX2 |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Úrovne vykurovania: | 1400 W, 2000 W |
| Displej LCD: | Áno |
| Rozsah teplôt vykurovania: | 10 - 49°C |
| Úroveň hluku: | 47,3 dB |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Časovač (max): | 12 h |
| Dĺžka šnúry: | 1,48 m |
| Výška: | 401 mm |
| Šírka: | 328 mm |
| Hĺbka: | 142 mm |
| Hmotnosť: | 2,17 kg |
| Napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 2000 W |
| Vešiak na uteráky: | Áno |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Možnosti umiestnenia: | Múr |
| Vyhrievacie teleso: | Keramické |
| Základný materiál: | ABS |
| Systém ovládania: | Dotykové, diaľkové ovládanie |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Upozornenia: | The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
