N'OVEEN 1000W električni prenosni konvektor z termostatom za montažo na steno CH3350
Kód: AGDOOVGKO0017Podrobný popis
N'OVEEN 1000W električni prenosni konvektor z termostatom za montažo na steno CH3350| Obsah balenia | Diaľkové ovládanie x 1 |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Úrovne vykurovania | 1000 W |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Typ ohrievacieho telesa | Hliník |
| Model | Elektrický ohrievač |
| Otvor na prenášanie | Áno |
| Rozsah teplôt vykurovania | 5 - 50 ℃ |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Bezpečnostný spínač | Áno |
| Vodeodolný | IP24 |
| Výška | 497 mm |
| Hĺbka | 255 mm |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Šírka | 465 mm |
| Príkon | 1000 W |
| Vstavaný displej | LED |
| Systém ovládania | Tlačidlá, diaľkové ovládanie |
| Funkcia sušenia uterákov | Nie |
| Farba | Biela |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál | Hliník, Oceľ |
| Možnosti umiestnenia | Podlaha |
| Prenosný | Áno |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Upozornenia | The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221624216 |
| Obsah balenia: | Diaľkové ovládanie x 1 |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Úrovne vykurovania: | 1000 W |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Typ ohrievacieho telesa: | Hliník |
| Model: | Elektrický ohrievač |
| Otvor na prenášanie: | Áno |
| Rozsah teplôt vykurovania: | 5 - 50 ℃ |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Bezpečnostný spínač: | Áno |
| Vodeodolný: | IP24 |
| Výška: | 497 mm |
| Hĺbka: | 255 mm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Šírka: | 465 mm |
| Príkon: | 1000 W |
| Vstavaný displej: | LED |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, diaľkové ovládanie |
| Funkcia sušenia uterákov: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál: | Hliník, Oceľ |
| Možnosti umiestnenia: | Podlaha |
| Prenosný: | Áno |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Upozornenia: | The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials., Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
