Vzduchová clona N'oveen HC2100 LED
Kód: AGDOOVGKO0002Podrobný popis
Vzduchová clona N'oveen HC2100 LED| Vykurovací výkon (min) | 1000 W |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Vykurovací výkon | 2000 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Inštalačná výška (min) | 1,8 m |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| On/off vypínač | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Model | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Typ ohrievacieho telesa | Keramický |
| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť) | 110 m³/hod. |
| Letná ventilácia | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Časovač (max) | 24 h |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Výška | 210 mm |
| Šírka | 610 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Typ displeja | LED |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Možnosti umiestnenia | Múr |
| Vstavaný displej | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Farba | Biela |
| Upozornenia | Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Convector heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221620652 |
| Vykurovací výkon (min): | 1000 W |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Vykurovací výkon: | 2000 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Inštalačná výška (min): | 1,8 m |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Model: | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Typ ohrievacieho telesa: | Keramický |
| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť): | 110 m³/hod. |
| Letná ventilácia: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Časovač (max): | 24 h |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
| Výška: | 210 mm |
| Šírka: | 610 mm |
| Hĺbka: | 130 mm |
| Typ displeja: | LED |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Možnosti umiestnenia: | Múr |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Upozornenia: | Only connect the appliance to sockets that comply with the manufacturer's technical requirements., The appliance may become hot during operation. Avoid touching hot surfaces., Do not use the device near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
