Green Cell INV01DE zdroj a transformátor Auto 300 W Čierna
Kód: ZSAGCEPRZ0003Podrobný popis
Green Cell INV01DE zdroj a transformátor Auto 300 W Čierna| Dodávané káble | Jednosmerný prúd |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prúd | DC-to-AC |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie |
| Účel | Univerzálne |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Počet USB portov | 1 |
| Efektivita | 85% |
| Výstupný výkon | 300 W |
| Typ napájania | Auto |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnosť | 627 g |
| Šírka | 106 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Áno |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., Do not use near sources of fire or high temperatures., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| EAN: | 5902719422201 |
| Dodávané káble: | Jednosmerný prúd |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prúd: | DC-to-AC |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie |
| Účel: | Univerzálne |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V |
| Počet USB portov: | 1 |
| Efektivita: | 85% |
| Výstupný výkon: | 300 W |
| Typ napájania: | Auto |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Výška: | 60 mm |
| Hmotnosť: | 627 g |
| Šírka: | 106 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Áno |
| Vstavaný ventilátor: | Áno |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., Do not use near sources of fire or high temperatures., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
