Green Cell INV03DE zdroj a transformátor Automaticky/vnútorné 500 W Čierna
Kód: ZSAGCEPRZ0002Podrobný popis
Green Cell INV03DE zdroj a transformátor Automaticky/vnútorné 500 W Čierna| Výstupný prúd | 30 A |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz |
| Typ napájania | Automaticky/vnútorné |
| Účel | Univerzálne |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Výstupný výkon | 500 W |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 106 mm |
| Šírka | 189 mm |
| Hmotnosť | 843 g |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations., Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., Do not use near sources of fire or high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| EAN: | 5902719422225 |
| Výstupný prúd: | 30 A |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie |
| Výstupné napätie: | 230 V |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Typ napájania: | Automaticky/vnútorné |
| Účel: | Univerzálne |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Výstupný výkon: | 500 W |
| Výška: | 60 mm |
| Hĺbka: | 106 mm |
| Šírka: | 189 mm |
| Hmotnosť: | 843 g |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations., Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., Do not use near sources of fire or high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
