Green Cell INV08 zdroj a transformátor Vonkajší 1000 W Čierna
Kód: ZSAGCEPRZ0008Podrobný popis
Green Cell INV08 zdroj a transformátor Vonkajší 1000 W Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ napájania | Vonkajší |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Prúd | DC-to-AC |
| Účel | Menič do auta |
| Maximálny príkon | 2000 W |
| Vstupný prúd | 30 A |
| Výstupný výkon | 1000 W |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz |
| Vstupná frekvencia | 50 Hz |
| Šírka | 264 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Výška | 135 mm |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Do not use near sources of fire or high temperatures., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations., Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| EAN: | 5902719427879 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ napájania: | Vonkajší |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Výstupné napätie: | 230 V |
| Prúd: | DC-to-AC |
| Účel: | Menič do auta |
| Maximálny príkon: | 2000 W |
| Vstupný prúd: | 30 A |
| Výstupný výkon: | 1000 W |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Vstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Šírka: | 264 mm |
| Hĺbka: | 78 mm |
| Výška: | 135 mm |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Do not use near sources of fire or high temperatures., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations., Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
