Green Cell INV21 zdroj a transformátor Auto 6000 W Čierna
Kód: ZSAGCEPRZ0018Podrobný popis
Green Cell INV21 zdroj a transformátor Auto 6000 W Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Dodávané káble | Jednosmerný prúd |
| Oddeliteľné napájacie konektory | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Efektivita | 85% |
| Účel | Menič do auta |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie, Prepätie a nábeh |
| Počet USB portov | 2 |
| Vstupné napätie | 24 V |
| Vhodné umiestnenie | Auto |
| Výstupný výkon | 6000 W |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz |
| Typ napájania | Auto |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Prúd | DC-to-AC |
| Šírka | 209 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Výška | 93 mm |
| Hmotnosť | 6,2 kg |
| Farba | Čierna |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
| Upozornenia | Do not use near sources of fire or high temperatures., Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| EAN: | 5903317228370 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Dodávané káble: | Jednosmerný prúd |
| Oddeliteľné napájacie konektory: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Efektivita: | 85% |
| Účel: | Menič do auta |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie, Prepätie a nábeh |
| Počet USB portov: | 2 |
| Vstupné napätie: | 24 V |
| Vhodné umiestnenie: | Auto |
| Výstupný výkon: | 6000 W |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Typ napájania: | Auto |
| Výstupné napätie: | 230 V |
| Prúd: | DC-to-AC |
| Šírka: | 209 mm |
| Hĺbka: | 410 mm |
| Výška: | 93 mm |
| Hmotnosť: | 6,2 kg |
| Farba: | Čierna |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Vstavaný ventilátor: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use near sources of fire or high temperatures., Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
