Green Cell INV22 zdroj a transformátor Auto 1500 W Čierna
Kód: ZSAGCEPRZ0020Podrobný popis
Green Cell INV22 zdroj a transformátor Auto 1500 W Čierna| Dodávané káble | Jednosmerný prúd |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Efektivita | 85% |
| Prvky ochrany napájania | Skrat, Prehriatie |
| Účel | Univerzálne |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Výstupný výkon | 1500 W |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz |
| Vstupné napätie | 12 V |
| Typ napájania | Auto |
| Prúd | DC-to-AC |
| Hĺbka | 295 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hmotnosť | 3,4 kg |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
| Druh chladenia | Aktívny |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations., Do not use near sources of fire or high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| EAN: | 5903317228387 |
| Dodávané káble: | Jednosmerný prúd |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Efektivita: | 85% |
| Prvky ochrany napájania: | Skrat, Prehriatie |
| Účel: | Univerzálne |
| Výstupné napätie: | 230 V |
| Výstupný výkon: | 1500 W |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Typ napájania: | Auto |
| Prúd: | DC-to-AC |
| Hĺbka: | 295 mm |
| Šírka: | 178 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Vstavaný ventilátor: | Áno |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin; in case of contact, flush immediately with water., The product must not be disposed of in the regular refuse bin. It must be disposed of by specialist disposal in accordance with local regulations., Do not use near sources of fire or high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
