Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 12 V 2000W/40000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus zdroj a transformátor Auto Čierna
Kód: ZSAGCEPRZ0016Podrobný popis
Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 12 V 2000W/40000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus zdroj a transformátor Auto Čierna| Vstupné napätie | 12 V |
| Výstupný výkon | 2000 W |
| Typ napájania | Auto |
| Ochrana proti prepólovaniu | Áno |
| Oddeliteľné napájacie konektory | Áno |
| Výstupné napätie | 230 V |
| Účel | Menič do auta |
| Typ konektora | Typ F |
| Prúd | DC-to-AC |
| Doplnkové napájanie konektorov | 2 |
| Nastaviteľné výstupné napätie | Nie |
| Počet USB portov | 1 |
| Efektivita | 90% |
| Typ displeja | LCD |
| Základný materiál | Hliník |
| Vhodný na interiérové použitie | Áno |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| EAN: | 5904326374560 |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Výstupný výkon: | 2000 W |
| Typ napájania: | Auto |
| Ochrana proti prepólovaniu: | Áno |
| Oddeliteľné napájacie konektory: | Áno |
| Výstupné napätie: | 230 V |
| Účel: | Menič do auta |
| Typ konektora: | Typ F |
| Prúd: | DC-to-AC |
| Doplnkové napájanie konektorov: | 2 |
| Nastaviteľné výstupné napätie: | Nie |
| Počet USB portov: | 1 |
| Efektivita: | 90% |
| Typ displeja: | LCD |
| Základný materiál: | Hliník |
| Vhodný na interiérové použitie: | Áno |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Vstavaný ventilátor: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
