Akpo WK-4 Nero Eco 320 nástenný čierny 320 m³/h
Kód: AGDAKPOKA0391Podrobný popis
Akpo WK-4 Nero Eco 320 nástenný čierny 320 m³/h| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 59 dB |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Maximálny výkon odsávania | 320 m³/h |
| Úroveň hluku | 59 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 50 dB |
| Šírka | 500 mm |
| Výška (max) | 92 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 22 cm |
| Výška (min) | 69 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 16 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | C |
| Celková spotreba | 170 W |
| Výkon motora | 100 W |
| Voliteľné príslušenstvo | Uhlíkový filter T300 (2 kusy) |
| Model | Nástenný |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Poloha osvetlenia | Späť |
| Motor v cene | Áno |
| Počet žiaroviek | 2 žiaroviek |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Nie |
| Typ žiarovky | Halogén |
| Výkon lampy | 35 W |
| Počet motorov | 1 |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Upozornenia | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Do not install without reading the instructions., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 5903148234229 |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 59 dB |
| Typ oddelenia: | Zvedené / recirkulačné |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Maximálny výkon odsávania: | 320 m³/h |
| Úroveň hluku: | 59 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 50 dB |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška (max): | 92 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 22 cm |
| Výška (min): | 69 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 16 cm |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | C |
| Celková spotreba: | 170 W |
| Výkon motora: | 100 W |
| Voliteľné príslušenstvo: | Uhlíkový filter T300 (2 kusy) |
| Model: | Nástenný |
| Umiestnenie výfuku: | Vršok |
| Poloha osvetlenia: | Späť |
| Motor v cene: | Áno |
| Počet žiaroviek: | 2 žiaroviek |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Typ žiarovky: | Halogén |
| Výkon lampy: | 35 W |
| Počet motorov: | 1 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Upozornenia: | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Do not install without reading the instructions., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
