Bosch Serie 2 DFM064W54 odsávač pary Polovstavaný (vyťahovací) Kovová, Strieborná 388 m³/h
Kód: AGDBOSOKA0093Podrobný popis
Bosch Serie 2 DFM064W54 odsávač pary Polovstavaný (vyťahovací) Kovová, Strieborná 388 m³/h| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | B |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky | 65 cm |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Typ oddelenia | Recirkulačné |
| Maximálny výkon odsávania | 388 m³/h |
| Úroveň hluku | 59 dB |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky | 43 cm |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 67 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | C |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Typ žiarovky | LED |
| Počet žiaroviek | 2 žiaroviek |
| Intenzita osvetlenia | 131 lux |
| Výkon lampy | 3 W |
| Výška (max) | 20,3 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 52,6 cm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Šírka | 598 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 29 cm |
| Instalačná výška oddielu | 16,2 cm |
| Hmotnosť | 8,91 kg |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Celková spotreba | 108 W |
| Ročná spotreba energie | 41,1 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Farba | Kovová |
| Priemer prípojky výfuku | 15 cm |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Nie |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Certifikácia | CE, VDE |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Počet filtrov | 1 kusov |
| Filter umývateľný v umývačke | Áno |
| Upozornenia | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 4242005231997 |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty: | B |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky: | 65 cm |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Typ oddelenia: | Recirkulačné |
| Maximálny výkon odsávania: | 388 m³/h |
| Úroveň hluku: | 59 dB |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky: | 43 cm |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 67 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | C |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | A |
| Typ žiarovky: | LED |
| Počet žiaroviek: | 2 žiaroviek |
| Intenzita osvetlenia: | 131 lux |
| Výkon lampy: | 3 W |
| Výška (max): | 20,3 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 52,6 cm |
| Hĺbka: | 290 mm |
| Šírka: | 598 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 29 cm |
| Instalačná výška oddielu: | 16,2 cm |
| Hmotnosť: | 8,91 kg |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Celková spotreba: | 108 W |
| Ročná spotreba energie: | 41,1 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | B |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Farba: | Kovová |
| Priemer prípojky výfuku: | 15 cm |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Model: | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Certifikácia: | CE, VDE |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Počet filtrov: | 1 kusov |
| Filter umývateľný v umývačke: | Áno |
| Upozornenia: | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
