Electrolux LFG825K Nástenný Čierna 430 m³/h
Kód: AGDELCOKA0091Podrobný popis
Electrolux LFG825K Nástenný Čierna 430 m³/h| Počet rýchlostí | 3 |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky | 65 cm |
| Maximálny recirkulačný výkon | 395 m³/h |
| Maximálny výkon odsávania | 430 m³/h |
| Výkon odsávania vzduchu v pozícii Boost | 650 m³/h |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Hlučnosť (recirkulácia) | 70 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 40 dB |
| Intenzívna rýchlosť | Áno |
| Tlak (Pa) | 530 |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 67 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | B |
| Úroveň hluku | 58 dB |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky | 50 cm |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 54 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť) | 200 m³/h |
| Teplota farieb | 5000 K |
| Efektívnosť osvetlenia (LE) | 63,8 lux/W |
| Výška bez komína | 43,6 cm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 542 mm |
| Výška | 436 mm |
| Hmotnosť | 11,1 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,49 W |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Ročná spotreba energie | 54 kWh |
| Výkon motora | 230 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Priemer prípojky výfuku | 15 cm |
| Dĺžka šnúry | 1,4 m |
| Farba | Čierna |
| Funkcia Breeze | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Nie |
| Model | Nástenný |
| Šírka balenia | 735 mm |
| Hĺbka balenia | 535 mm |
| Výška balenia | 420 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15 kg |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Filter | MCFB84ST | ECFB85PL |
| Meraný tlak vzduchu pri najlepšom účinnom bode | 441 Pa |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE) | 40,3 |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE) | 85,1% |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2383122 |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Počet filtrov | 1 kusov |
| Upozornenia | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 7333394131597 |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Typ oddelenia: | Zvedené / recirkulačné |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky: | 65 cm |
| Maximálny recirkulačný výkon: | 395 m³/h |
| Maximálny výkon odsávania: | 430 m³/h |
| Výkon odsávania vzduchu v pozícii Boost: | 650 m³/h |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | A |
| Hlučnosť (recirkulácia): | 70 dB |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 40 dB |
| Intenzívna rýchlosť: | Áno |
| Tlak (Pa): | 530 |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť): | 67 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty: | B |
| Úroveň hluku: | 58 dB |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky: | 50 cm |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 54 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť): | 200 m³/h |
| Teplota farieb: | 5000 K |
| Efektívnosť osvetlenia (LE): | 63,8 lux/W |
| Výška bez komína: | 43,6 cm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 542 mm |
| Výška: | 436 mm |
| Hmotnosť: | 11,1 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,49 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Ročná spotreba energie: | 54 kWh |
| Výkon motora: | 230 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Priemer prípojky výfuku: | 15 cm |
| Dĺžka šnúry: | 1,4 m |
| Farba: | Čierna |
| Funkcia Breeze: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Model: | Nástenný |
| Šírka balenia: | 735 mm |
| Hĺbka balenia: | 535 mm |
| Výška balenia: | 420 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 15 kg |
| Krajina pôvodu: | Poľsko |
| Filter: | MCFB84ST | ECFB85PL |
| Meraný tlak vzduchu pri najlepšom účinnom bode: | 441 Pa |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE): | 40,3 |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE): | 85,1% |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2383122 |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Počet filtrov: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
