Elica Elite 14 STD GRIX A/90 Polovstavaný (vyťahovací) Nerezová oceľ 350 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0029Podrobný popis
Elica Elite 14 STD GRIX A/90 Polovstavaný (vyťahovací) Nerezová oceľ 350 m³/h| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 62 dB |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | D |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 53 dB |
| Maximálny výkon odsávania | 350 m³/h |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Priemer prípojky výfuku | 12 cm |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 39823 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 8020283003187 |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 62 dB |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | D |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 53 dB |
| Maximálny výkon odsávania: | 350 m³/h |
| Výška: | 180 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Šírka: | 900 mm |
| Model: | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Priemer prípojky výfuku: | 12 cm |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie výfuku: | Vršok |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 39823 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
