Elica ELITE14 LUX GRIX/A/50 Podvesné Strieborná, Nerezová oceľ 336 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0024Podrobný popis
Elica ELITE14 LUX GRIX/A/50 Podvesné Strieborná, Nerezová oceľ 336 m³/h| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 53 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 62 dB |
| Maximálny výkon odsávania | 336 m³/h |
| Tlak (Pa) | 290 |
| Výkon lampy | 28 W |
| Počet žiaroviek | 2 žiaroviek |
| Typ žiarovky | Halogén |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Šírka | 498 mm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Spotreba elektrickej energie | 121 W |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Výkon motora | 115 W |
| Model | Podvesné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Priemer prípojky výfuku | 12 cm |
| Umiestnenie výfuku | Vršok |
| Farba | Strieborná |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Kompatibilné produkty | CFC0038000 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 39823 |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Upozornenia | Do not install without reading the instructions., Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 8020283002371 |
| Typ oddelenia: | Odvádzaný |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 53 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 62 dB |
| Maximálny výkon odsávania: | 336 m³/h |
| Tlak (Pa): | 290 |
| Výkon lampy: | 28 W |
| Počet žiaroviek: | 2 žiaroviek |
| Typ žiarovky: | Halogén |
| Výška: | 180 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Šírka: | 498 mm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Spotreba elektrickej energie: | 121 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Výkon motora: | 115 W |
| Model: | Podvesné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Priemer prípojky výfuku: | 12 cm |
| Umiestnenie výfuku: | Vršok |
| Farba: | Strieborná |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Kompatibilné produkty: | CFC0038000 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 39823 |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Upozornenia: | Do not install without reading the instructions., Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
