Gorenje BHP62CLI odsávač pary Polovstavaný (vyťahovací) Slonovinová 435 m³/h
Kód: AGDGJEOKA0137Podrobný popis
Gorenje BHP62CLI odsávač pary Polovstavaný (vyťahovací) Slonovinová 435 m³/h| Úroveň hluku | 71 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | D |
| Typ oddelenia | Recirkulačné |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Maximálny recirkulačný výkon | 215 m³/h |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Maximálny výkon odsávania | 435 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 46 dB |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | A |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 71 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť) | 158 m³/h |
| Počet žiaroviek | 2 žiaroviek |
| Efektívnosť osvetlenia (LE) | 47,7 lux/W |
| Šírka | 600 mm |
| Výška (min) | 17 cm |
| Hĺbka | 315 mm |
| Hmotnosť | 7,4 kg |
| Ročná spotreba energie | 41,7 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Celková spotreba | 141 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | C |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba | Slonovinová |
| Základný materiál | Sklo, Kov |
| Vstavaný displej | Nie |
| Počet motorov | 1 |
| Model | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Výška balenia | 230 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,6 kg |
| Hĺbka balenia | 366 mm |
| Šírka balenia | 665 mm |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE) | 16,1 |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE) | 98,4% |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 75032 |
| Filter umývateľný v umývačke | Nie |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Vyberateľný filter | Nie |
| Ukazovateľ znečistenia filtra | Nie |
| Umývateľný filter | Áno |
| Upozornenia | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 3838782146183 |
| Úroveň hluku: | 71 dB |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | D |
| Typ oddelenia: | Recirkulačné |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Maximálny recirkulačný výkon: | 215 m³/h |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | A |
| Maximálny výkon odsávania: | 435 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 46 dB |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty: | A |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 71 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť): | 158 m³/h |
| Počet žiaroviek: | 2 žiaroviek |
| Efektívnosť osvetlenia (LE): | 47,7 lux/W |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška (min): | 17 cm |
| Hĺbka: | 315 mm |
| Hmotnosť: | 7,4 kg |
| Ročná spotreba energie: | 41,7 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Celková spotreba: | 141 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | C |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba: | Slonovinová |
| Základný materiál: | Sklo, Kov |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Počet motorov: | 1 |
| Model: | Polovstavaný (vyťahovací) |
| Výška balenia: | 230 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,6 kg |
| Hĺbka balenia: | 366 mm |
| Šírka balenia: | 665 mm |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE): | 16,1 |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE): | 98,4% |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 75032 |
| Filter umývateľný v umývačke: | Nie |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Vyberateľný filter: | Nie |
| Ukazovateľ znečistenia filtra: | Nie |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
