Gorenje WHI949EXBG odsávač pary Nástenný Strieborná, Nerezová oceľ 608 m³/h
Kód: AGDGJEOKA0136Podrobný popis
Gorenje WHI949EXBG odsávač pary Nástenný Strieborná, Nerezová oceľ 608 m³/h| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | B |
| Maximálny výkon odsávania | 608 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 53 dB |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | C |
| Úroveň hluku | 63 dB |
| Maximálny recirkulačný výkon | 374 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 63 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť) | 367 m³/h |
| Efektívnosť osvetlenia (LE) | 42,7 lux/W |
| Typ žiarovky | LED |
| Počet žiaroviek | 1 žiaroviek |
| Výška (min) | 57,5 cm |
| Výška bez komína | 38 cm |
| Hĺbka | 335 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Hmotnosť | 14,6 kg |
| Výška (max) | 70,5 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,48 W |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,63 W |
| Ročná spotreba energie | 59,2 kWh |
| Výkon motora | 180 W |
| Celková spotreba | 183 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Farba | Strieborná |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej | Nie |
| Model | Nástenný |
| Šírka balenia | 990 mm |
| Výška balenia | 545 mm |
| Hĺbka balenia | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 19,1 kg |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE) | 80,9% |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE) | 23,5 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1468160 |
| Filter umývateľný v umývačke | Áno |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Upozornenia | Do not install without reading the instructions., Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 3838782389825 |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | B |
| Maximálny výkon odsávania: | 608 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 53 dB |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | A |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Typ oddelenia: | Zvedené / recirkulačné |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty: | C |
| Úroveň hluku: | 63 dB |
| Maximálny recirkulačný výkon: | 374 m³/h |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 63 dB |
| Prietok vzduchu (nízka rýchlosť): | 367 m³/h |
| Efektívnosť osvetlenia (LE): | 42,7 lux/W |
| Typ žiarovky: | LED |
| Počet žiaroviek: | 1 žiaroviek |
| Výška (min): | 57,5 cm |
| Výška bez komína: | 38 cm |
| Hĺbka: | 335 mm |
| Šírka: | 900 mm |
| Hmotnosť: | 14,6 kg |
| Výška (max): | 70,5 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,48 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,63 W |
| Ročná spotreba energie: | 59,2 kWh |
| Výkon motora: | 180 W |
| Celková spotreba: | 183 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | B |
| Dĺžka šnúry: | 1 m |
| Farba: | Strieborná |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Model: | Nástenný |
| Šírka balenia: | 990 mm |
| Výška balenia: | 545 mm |
| Hĺbka balenia: | 400 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 19,1 kg |
| Efektivita filtrovania maziva (GFE): | 80,9% |
| Efektivita fluidnej dynamiky (FDE): | 23,5 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1468160 |
| Filter umývateľný v umývačke: | Áno |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Upozornenia: | Do not install without reading the instructions., Maintain an adequate distance from combustible surfaces., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
