Clatronic DKP 3668 E Čierna, nerezová oceľ Vrchná doska s tesnením 2 zóny
Kód: AGDCLAKTU0008Podrobný popis
Clatronic DKP 3668 E Čierna, nerezová oceľ Vrchná doska s tesnením 2 zóny| Počet súčasne použitých varných zón | 2 |
| Príkon (elektrický) | 2500 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Malá varná zóna | 1000 W |
| Farba | Nerezová oceľ, Čierna |
| Priemer štandardnej varnej zóny | 18,5 cm |
| Tvar malej varnej zóny | Kolo |
| Počet varných zón | 2 zone(s) |
| Priemer malej varnej zóny | 15,5 cm |
| Štandardná varná zóna | 1500 W |
| Typ varnej dosky | Utesnená platňa |
| Počet elektrických varných zón | 2 zone(s) |
| Tvar štandardnej varnej zóny | Kolo |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Flammable, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 4006160717228 |
| Počet súčasne použitých varných zón: | 2 |
| Príkon (elektrický): | 2500 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Malá varná zóna: | 1000 W |
| Farba: | Nerezová oceľ, Čierna |
| Priemer štandardnej varnej zóny: | 18,5 cm |
| Tvar malej varnej zóny: | Kolo |
| Počet varných zón: | 2 zone(s) |
| Priemer malej varnej zóny: | 15,5 cm |
| Štandardná varná zóna: | 1500 W |
| Typ varnej dosky: | Utesnená platňa |
| Počet elektrických varných zón: | 2 zone(s) |
| Tvar štandardnej varnej zóny: | Kolo |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Flammable, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
