Elektrický sporák Camry CR 6510 s jedným horákom Čierna, sivá
Kód: AGDADLKTU0007Podrobný popis
Elektrický sporák Camry CR 6510 s jedným horákom Čierna, sivá| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Typ paliva | Elektrický |
| Príkon | 1500 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Systém ovládania | Otočné |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Vstavaný displej | Nie |
| Základný materiál | Oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials. |
| Rúra | Nie |
| Varná doska v cene | Áno |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5908256839090 |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Typ paliva: | Elektrický |
| Príkon: | 1500 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials. |
| Rúra: | Nie |
| Varná doska v cene: | Áno |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
