Elektrický sporák Esperanza EKH003K Black
Kód: AGDESPKTU0008Podrobný popis
Elektrický sporák Esperanza EKH003K Black| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Dĺžka šnúry | 0,75 m |
| Šírka | 210 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Výška | 60 mm |
| Príkon (elektrický) | 1000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Kryt | Nie |
| Tvar štandardnej varnej zóny | Kolo |
| Priemer malej varnej zóny | 15,5 cm |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Typ varnej dosky | Utesnená platňa |
| Štandardná varná zóna | 1000 W |
| Počet elektrických varných zón | 1 zone(s) |
| Priemer štandardnej varnej zóny | 15,5 cm |
| Malá varná zóna | 1000 W |
| Farba | Čierna |
| Tvar malej varnej zóny | Kolo |
| Indikátor zvyškového tepla | Nie |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Systém ovládania | Otočné |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5901299917466 |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Dĺžka šnúry: | 0,75 m |
| Šírka: | 210 mm |
| Hĺbka: | 210 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Príkon (elektrický): | 1000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 230 V |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Kryt: | Nie |
| Tvar štandardnej varnej zóny: | Kolo |
| Priemer malej varnej zóny: | 15,5 cm |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Typ varnej dosky: | Utesnená platňa |
| Štandardná varná zóna: | 1000 W |
| Počet elektrických varných zón: | 1 zone(s) |
| Priemer štandardnej varnej zóny: | 15,5 cm |
| Malá varná zóna: | 1000 W |
| Farba: | Čierna |
| Tvar malej varnej zóny: | Kolo |
| Indikátor zvyškového tepla: | Nie |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
