Esperanza EKH013W Bianco Cucina elettrica
Kód: AGDESPKTU0018Podrobný popis
Esperanza EKH013W Bianco Cucina elettrica| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Šírka | 210 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Výška | 60 mm |
| Dĺžka šnúry | 0,75 m |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Príkon (elektrický) | 1000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Štandardná varná zóna | 1000 W |
| Typ varnej dosky | Utesnená platňa |
| Priemer malej varnej zóny | 15,5 cm |
| Tvar štandardnej varnej zóny | Kolo |
| Kryt | Nie |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 1 zone(s) |
| Farba | Biela |
| Tvar malej varnej zóny | Kolo |
| Priemer štandardnej varnej zóny | 15,5 cm |
| Malá varná zóna | 1000 W |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Indikátor zvyškového tepla | Nie |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5901299964248 |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Šírka: | 210 mm |
| Hĺbka: | 210 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Dĺžka šnúry: | 0,75 m |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 230 V |
| Príkon (elektrický): | 1000 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Štandardná varná zóna: | 1000 W |
| Typ varnej dosky: | Utesnená platňa |
| Priemer malej varnej zóny: | 15,5 cm |
| Tvar štandardnej varnej zóny: | Kolo |
| Kryt: | Nie |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón: | 1 zone(s) |
| Farba: | Biela |
| Tvar malej varnej zóny: | Kolo |
| Priemer štandardnej varnej zóny: | 15,5 cm |
| Malá varná zóna: | 1000 W |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Indikátor zvyškového tepla: | Nie |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
