Esperanza EKH008 Čierna indukčná varná doska 2 zóny
Kód: AGDESPKTU0011Podrobný popis
Esperanza EKH008 Čierna indukčná varná doska 2 zóny| Teplotný rozsah | 60 - 270 °C |
| Počet súčasne použitých varných zón | 2 |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Výška | 65 mm |
| Príkon (elektrický) | 2000 W |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Priemer štandardnej varnej zóny | 19,5 cm |
| Počet varných zón | 2 zone(s) |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Počet elektrických varných zón | 2 zone(s) |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Farba | Čierna |
| Typ časovača | Digitálny |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Upozornenia | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5901299930694 |
| Teplotný rozsah: | 60 - 270 °C |
| Počet súčasne použitých varných zón: | 2 |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Príkon (elektrický): | 2000 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Typ horného povrchu: | Sklo |
| Priemer štandardnej varnej zóny: | 19,5 cm |
| Počet varných zón: | 2 zone(s) |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Počet elektrických varných zón: | 2 zone(s) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Farba: | Čierna |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Umiestnenie ovládania: | Horné predné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Upozornenia: | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
