Esperanza EKH014W Električni štedilnik 2 coni Bela
Kód: AGDESPKTU0020Podrobný popis
Esperanza EKH014W Električni štedilnik 2 coni Bela| Štandardná varná zóna | 1500 W |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Malá varná zóna | 1000 W |
| Hĺbka | 235 mm |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 70 mm |
| Dĺžka šnúry | 0,75 m |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Príkon (elektrický) | 2500 W |
| Typ varnej dosky | Utesnená platňa |
| Počet varných zón | 2 zone(s) |
| Priemer malej varnej zóny | 15,5 cm |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Priemer varnej zóny 2 | 155 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavý |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravý |
| Priemer varnej zóny 1 | 155 mm |
| Priemer štandardnej varnej zóny | 15,5 cm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 2 | 1000 W |
| Tvar štandardnej varnej zóny | Kolo |
| Typ varnej zóny 2 | Slabý var |
| Tvar malej varnej zóny | Kolo |
| Farba | Biela |
| Typ varnej zóny 1 | Dvojitá zóna |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Výkon varnej zóny 1 | 1500 W |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Systém ovládania | Otočné |
| Integrované hodiny | Nie |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Časovač | Nie |
| Indikátor zvyškového tepla | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5901299964699 |
| Štandardná varná zóna: | 1500 W |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Malá varná zóna: | 1000 W |
| Hĺbka: | 235 mm |
| Šírka: | 480 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Dĺžka šnúry: | 0,75 m |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Príkon (elektrický): | 2500 W |
| Typ varnej dosky: | Utesnená platňa |
| Počet varných zón: | 2 zone(s) |
| Priemer malej varnej zóny: | 15,5 cm |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Priemer varnej zóny 2: | 155 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Ľavý |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Pravý |
| Priemer varnej zóny 1: | 155 mm |
| Priemer štandardnej varnej zóny: | 15,5 cm |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 2: | 1000 W |
| Tvar štandardnej varnej zóny: | Kolo |
| Typ varnej zóny 2: | Slabý var |
| Tvar malej varnej zóny: | Kolo |
| Farba: | Biela |
| Typ varnej zóny 1: | Dvojitá zóna |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Výkon varnej zóny 1: | 1500 W |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Integrované hodiny: | Nie |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Časovač: | Nie |
| Indikátor zvyškového tepla: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy: | GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
