Indukčný varič Camry CR 6515
Kód: AGDADLKTU0014Podrobný popis
Indukčný varič Camry CR 6515| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Výška | 70 mm |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Maximálny výkon | 2000 W |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Farba | Čierna, Biela |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Priemer varnej zóny 2 | 190 mm |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 1 zone(s) |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Typ displeja | LCD |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Teplota (max) | 240 °C |
| Regulácia výkonu | Áno |
| Teplotný rozsah | 60 - 240 °C |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5903887809399 |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Maximálny výkon: | 2000 W |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Priemer varnej zóny 2: | 190 mm |
| Typ varnej dosky: | Indukčná varná doska so zónami |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón: | 1 zone(s) |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Typ displeja: | LCD |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Teplota (max): | 240 °C |
| Regulácia výkonu: | Áno |
| Teplotný rozsah: | 60 - 240 °C |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic, GHS02: Horľavé |
| Upozornenia: | Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not use near flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
