MPM KN-03/1K Biela doska 60 cm Plyn 3 zóny
Kód: AGDMPMKTU0016Podrobný popis
MPM KN-03/1K Biela doska 60 cm Plyn 3 zóny| Malá varná zóna | 900 W |
| Veľká varná zóna | 2400 W |
| Hĺbka | 300 mm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Druh plynu | Skvapalnený ropný plyn (LPG) |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Farba rámčeka | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Farba | Biela |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3 | 1900 W |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Počet varných zón | 3 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Typ varnej zóny 2 | Slabý var |
| Priemer malej varnej zóny | 4,5 cm |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravý |
| Materiál mriežky sporáku | Smaltovaný |
| Výkon varnej zóny 1 | 2400 W |
| Tvar malej varnej zóny | Kolo |
| Počet plynových varných zón | 3 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavý |
| Tvar veľkej varnej zóny | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Kryt varnej dosky | Áno |
| Šírka platničky | 60 cm |
| Tvar štandardnej varnej zóny | Kolo |
| Typ varnej zóny 3 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Systém ovládania | Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Detský zámok | Nie |
| Výstražné piktogramy | Horľavé látky, Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Toxické pre zdravie |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5907480181272 |
| Malá varná zóna: | 900 W |
| Veľká varná zóna: | 2400 W |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Šírka: | 570 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Druh plynu: | Skvapalnený ropný plyn (LPG) |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Farba: | Biela |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 3: | 1900 W |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Počet varných zón: | 3 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Typ varnej zóny 2: | Slabý var |
| Priemer malej varnej zóny: | 4,5 cm |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravý |
| Materiál mriežky sporáku: | Smaltovaný |
| Výkon varnej zóny 1: | 2400 W |
| Tvar malej varnej zóny: | Kolo |
| Počet plynových varných zón: | 3 zone(s) |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Ľavý |
| Tvar veľkej varnej zóny: | Kolo |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Kryt varnej dosky: | Áno |
| Šírka platničky: | 60 cm |
| Tvar štandardnej varnej zóny: | Kolo |
| Typ varnej zóny 3: | Bežné |
| Tvar varnej zóny 3: | Kolo |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Detský zámok: | Nie |
| Výstražné piktogramy: | Horľavé látky, Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Toxické pre zdravie |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
