Plynový sporák Promis KG300C s 3 horákmi, čierny
Kód: AGDPMSKTU0004Podrobný popis
Plynový sporák Promis KG300C s 3 horákmi, čierny| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Gril | Nie |
| Konvenčné varenie | Áno |
| Počet súčasne použitých varných zón | 3 |
| Počet varných zón | 3 zone(s) |
| Výška | 110 mm |
| Typ ovládania varnej dosky | Otočné |
| Hĺbka | 310 mm |
| Šírka | 580 mm |
| Farba varnej dosky | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5902497550929 |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS06: Toxic, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes. |
| Gril: | Nie |
| Konvenčné varenie: | Áno |
| Počet súčasne použitých varných zón: | 3 |
| Počet varných zón: | 3 zone(s) |
| Výška: | 110 mm |
| Typ ovládania varnej dosky: | Otočné |
| Hĺbka: | 310 mm |
| Šírka: | 580 mm |
| Farba varnej dosky: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
