Varná doska Esperanza EKH002W čierna, biela horná uzavretá 1 zóna(y)
Kód: AGDESPKTU0002Podrobný popis
Varná doska Esperanza EKH002W čierna, biela horná uzavretá 1 zóna(y)| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Dĺžka šnúry | 0,75 m |
| Hĺbka | 250 mm |
| Počet varných zón | 1 zone(s) |
| Typ varnej dosky | Utesnená platňa |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Počet elektrických varných zón | 1 zone(s) |
| Farba | Čierna, Biela |
| LED indikátory | Výkon |
| Umiestnenie ovládania | Vpravo hore |
| Vstavaný displej | Nie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic |
| Upozornenia | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| EAN: | 5901299917435 |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 260 mm |
| Dĺžka šnúry: | 0,75 m |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Počet varných zón: | 1 zone(s) |
| Typ varnej dosky: | Utesnená platňa |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Počet elektrických varných zón: | 1 zone(s) |
| Farba: | Čierna, Biela |
| LED indikátory: | Výkon |
| Umiestnenie ovládania: | Vpravo hore |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS06: Toxic |
| Upozornenia: | Do not use near flammable materials., Avoid direct contact with skin and eyes., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
