be quiet! DARK ROCK 5 Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna 1 kusov
Kód: CHLBEQCPU0028Podrobný popis
be quiet! DARK ROCK 5 Procesor Vzduchový chladič 12 cm Čierna 1 kusov| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 29,8 dB |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF) | 300000 h |
| Podpora PWM | Áno |
| Model | Vzduchový chladič |
| Maximálny prietok vzduchu | 55 cfm |
| Podporované pätice procesorov | Socket AM4, LGA 1200 (Socket H5), Pätica AM5, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Maximálny tlak vzduchu | 2,73 mmH2O |
| Otáčky (max.) | 2100 ot/min |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ ložiska | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Prietok vzduchu | 93,5 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 11,9 dB |
| Vhodné umiestnenie | Procesor |
| Počet matíc | 4 |
| CPU svorky | Áno |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Počet skrutiek | 8 |
| Priemer tepelných rúrok | 6 mm |
| Výška chladiča | 16,1 cm |
| Šírka chladiča | 13,6 cm |
| Hĺbka chladiča | 7,6 cm |
| Hĺbka balenia | 198 mm |
| Hmotnosť | 1,03 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,5 kg |
| Dĺžka kábla | 0,22 m |
| Rozmery ventilátora (š x d x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Hĺbka | 101 mm |
| Šírka | 136 mm |
| Výška balenia | 224 mm |
| Výška | 161 mm |
| Šírka balenia | 146 mm |
| Príkon ventilátora | 2,4 W |
| Maximálny prúd | 0,2 A |
| Thermal Design Power (TDP) | 210 W |
| Menovité napätie | 12 V |
| Prúd ventilátora | 0,1 A |
| Materiál rebier | Hliník |
| Počet tepelných rúrok | 6 |
| Konektor ventilátora | Štvorkolíkový |
| Materiál základnej dosky | Meď |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS, UL, UKCA, WEEE, TÜV mark |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Šírka prepravného balenia | 31 cm |
| Výška prepravného balenia | 48,3 cm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 12 kusov |
| Dĺžka prepravného balenia | 61 cm |
| Hrubá hmotnosť prepravného (vnútorného) obalu | 18,6 kg |
| Teplovodivá pasta | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 4260052190739 |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 29,8 dB |
| Priemerný čas do zlyhania ventilátora (MTTF): | 300000 h |
| Podpora PWM: | Áno |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Maximálny prietok vzduchu: | 55 cfm |
| Podporované pätice procesorov: | Socket AM4, LGA 1200 (Socket H5), Pätica AM5, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851 |
| Maximálny tlak vzduchu: | 2,73 mmH2O |
| Otáčky (max.): | 2100 ot/min |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ ložiska: | Fluidné dynamické ložisko (FDB) |
| Prietok vzduchu: | 93,5 m³/h |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 11,9 dB |
| Vhodné umiestnenie: | Procesor |
| Počet matíc: | 4 |
| CPU svorky: | Áno |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Počet skrutiek: | 8 |
| Priemer tepelných rúrok: | 6 mm |
| Výška chladiča: | 16,1 cm |
| Šírka chladiča: | 13,6 cm |
| Hĺbka chladiča: | 7,6 cm |
| Hĺbka balenia: | 198 mm |
| Hmotnosť: | 1,03 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,5 kg |
| Dĺžka kábla: | 0,22 m |
| Rozmery ventilátora (š x d x v): | 120 x 120 x 25 mm |
| Hĺbka: | 101 mm |
| Šírka: | 136 mm |
| Výška balenia: | 224 mm |
| Výška: | 161 mm |
| Šírka balenia: | 146 mm |
| Príkon ventilátora: | 2,4 W |
| Maximálny prúd: | 0,2 A |
| Thermal Design Power (TDP): | 210 W |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Prúd ventilátora: | 0,1 A |
| Materiál rebier: | Hliník |
| Počet tepelných rúrok: | 6 |
| Konektor ventilátora: | Štvorkolíkový |
| Materiál základnej dosky: | Meď |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS, UL, UKCA, WEEE, TÜV mark |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Šírka prepravného balenia: | 31 cm |
| Výška prepravného balenia: | 48,3 cm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 12 kusov |
| Dĺžka prepravného balenia: | 61 cm |
| Hrubá hmotnosť prepravného (vnútorného) obalu: | 18,6 kg |
| Teplovodivá pasta: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the unit is switched off before starting to assemble or dismantle the cooling unit., Take appropriate precautions during installation to avoid damage to computer components., Do not touch the fan during operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
