Drvič TEFAL Fresh Express DN853BE0
Kód: AGDTEFSZT0059Podrobný popis
Drvič TEFAL Fresh Express DN853BE0| Šírka | 165 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Výška | 282 mm |
| Príkon | 150 W |
| Farba | Krémová |
| Základný materiál | Plastové |
| Vyrobené v krajine | Francúzsko |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Počet trysiek | 3 |
| Typ balenia | Box |
| Užívateľská príručka | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Vymeniteľné krytky | Áno |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Upozornenia | Do not use with a damaged power cord or plug., Keep the device away from children., Do not immerse the unit in water or other liquids., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Unplug the device from the power supply after use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 3045380404045 |
| Šírka: | 165 mm |
| Hĺbka: | 265 mm |
| Výška: | 282 mm |
| Príkon: | 150 W |
| Farba: | Krémová |
| Základný materiál: | Plastové |
| Vyrobené v krajine: | Francúzsko |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Počet trysiek: | 3 |
| Typ balenia: | Box |
| Užívateľská príručka: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Vymeniteľné krytky: | Áno |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use with a damaged power cord or plug., Keep the device away from children., Do not immerse the unit in water or other liquids., Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Unplug the device from the power supply after use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
