Electrolux A9OOAF11 rúra Obdĺžnikový
Kód: AGDAEGSZT0002Podrobný popis
Electrolux A9OOAF11 rúra Obdĺžnikový| Správne použitie | rúra |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Hĺbka | 385 mm |
| Šírka | 466 mm |
| Výška | 22 mm |
| Upozornenia | Keep away from children., Do not leave near a fire source., Use in accordance with the intended use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 7332543789207 |
| Správne použitie: | rúra |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Hĺbka: | 385 mm |
| Šírka: | 466 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Upozornenia: | Keep away from children., Do not leave near a fire source., Use in accordance with the intended use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
