GEFU PRIMELINE naklepávač mäsa G-29215
Kód: AGDGEFSZT0367Podrobný popis
GEFU PRIMELINE naklepávač mäsa G-29215| Množstvo | 1 |
| Materiál | Technopolymeru, Nerezová oceľ |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Šírka | 77 mm |
| Hmotnosť | 240 g |
| Dĺžka | 269 mm |
| Upozornenia | Do not leave near a fire source., Use in accordance with the intended use., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| EAN: | 4006664292153 |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál: | Technopolymeru, Nerezová oceľ |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Šírka: | 77 mm |
| Hmotnosť: | 240 g |
| Dĺžka: | 269 mm |
| Upozornenia: | Do not leave near a fire source., Use in accordance with the intended use., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
