Malá ohybná lyžica
Kód: KUCSU2SDN0011Podrobný popis
Malá ohybná lyžica| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Flexibilná koncovka | Áno |
| Dĺžka | 190 mm |
| Hmotnosť | 70 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cutlery for the disabled |
|---|---|
| EAN: | 4250629302702 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Flexibilná koncovka: | Áno |
| Dĺžka: | 190 mm |
| Hmotnosť: | 70 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
