Kingston Technology KSM48R40BD4-64HA pamäťový modul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 4800 MT/s
Kód: PSEKINDR50091Podrobný popis
Kingston Technology KSM48R40BD4-64HA pamäťový modul 64 GB 1 x 64 GB DDR5 4800 MT/s| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 4800 MT/s |
| Napätie pamäte | 1.1 V |
| ECC | Nie |
| Memory ranking | 2 |
| CAS latencia | 40 |
| Modulová konfigurácia | 8192M x 80 |
| Štandard JEDEC | Áno |
| Integrované ECC | Áno |
| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| Čas cyklu | 48 ns |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Registered (buffered) |
| SPD profil | Áno |
| Čas obnovy cyklu | 295 ns |
| Vnútorná pamäť | 64 GB |
| Komponent pre | PC/server |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Programovacie napájacie napätie (VPP) | 1,8 V |
| Aktívny čas | 32 ns |
| Olovená povrchová úprava | Zlato |
| Šírka | 133,3 mm |
| Výška | 31,2 mm |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Neobsahuje | Halogén |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -55 - 100 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 95 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 memory |
|---|---|
| EAN: | 740617343786 |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 4800 MT/s |
| Napätie pamäte: | 1.1 V |
| ECC: | Nie |
| Memory ranking: | 2 |
| CAS latencia: | 40 |
| Modulová konfigurácia: | 8192M x 80 |
| Štandard JEDEC: | Áno |
| Integrované ECC: | Áno |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| Čas cyklu: | 48 ns |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Registered (buffered) |
| SPD profil: | Áno |
| Čas obnovy cyklu: | 295 ns |
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Komponent pre: | PC/server |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Programovacie napájacie napätie (VPP): | 1,8 V |
| Aktívny čas: | 32 ns |
| Olovená povrchová úprava: | Zlato |
| Šírka: | 133,3 mm |
| Výška: | 31,2 mm |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Neobsahuje: | Halogén |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -55 - 100 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 95 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
