BALTICA Przysmaki regionów Chewing bone Stress - pamlsek pre psa - 1
Kód: DLPBA5PRZ0009Podrobný popis
BALTICA Przysmaki regionów Chewing bone Stress - pamlsek pre psa - 1| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Úľava od stresu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 75 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Stres, Zuby, Alergia |
| Typ balenia | balíček |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 1,3% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah tuku | 1,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904870034583 |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Úľava od stresu, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 75 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Stres, Zuby, Alergia |
| Typ balenia: | balíček |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 1,3% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 1,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
