BALTICA Przysmaki regionów Mono Turkey with forest fruits - pamlsek pre psa - 100g
Kód: DLPBA5PRZ0014Podrobný popis
BALTICA Przysmaki regionów Mono Turkey with forest fruits - pamlsek pre psa - 100g| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Typ liečby | Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | BALTICA Smaki regionów |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905488404225 |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Typ liečby: | Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | BALTICA Smaki regionów |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Všeobecné zdravie, Alergia na potraviny |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
