BALTICA Puppy Beef with tripe - žuvací maškrta pre psa - 2
Kód: DLPBA5PRZ0006Podrobný popis
BALTICA Puppy Beef with tripe - žuvací maškrta pre psa - 2| Typ balenia | Plastový obal |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 150 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Hryzátko |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku, Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Pre šteňatá |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Obsah tuku | 0,5% |
| Proteíny | 96,2% |
| Hrubý popol | 0,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904870034378 |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Hryzátko |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku, Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Pre šteňatá |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Obsah tuku: | 0,5% |
| Proteíny: | 96,2% |
| Hrubý popol: | 0,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
