BULT Beef tripe Mono - pamlsek pre psa - 100g
Kód: DLPBTUPRZ0042Podrobný popis
BULT Beef tripe Mono - pamlsek pre psa - 100g| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Zubné, Všeobecný zdravotný stav |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Správne trávenie, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 28,2% |
| Hrubý popol | 11% |
| Hrubá vláknina | 2,4% |
| Proteíny | 49,9% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903802470093 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Zubné, Všeobecný zdravotný stav |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Správne trávenie, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 28,2% |
| Hrubý popol: | 11% |
| Hrubá vláknina: | 2,4% |
| Proteíny: | 49,9% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
