BULT Eko sušené hovädzie mäso pre psov - 70g
Kód: DLPBTUPRZ0011Podrobný popis
BULT Eko sušené hovädzie mäso pre psov - 70g| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Áno |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť | 70 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecúško so šnúrkou |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 15,7% |
| Proteíny | 67,2% |
| Hrubý popol | 3% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903802470550 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecúško so šnúrkou |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 15,7% |
| Proteíny: | 67,2% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
